Ceny: 10-20 zł Garnier

Garnier, Czysta Skóra Active [Pure Active], SOS Anti-Imperfection Pen

15:50Katarzyna AML

 
Taki szybki wpis, Kosmetyków ostatnio mam sporo za sprawą przecen, między innymi w tej Rossmanowej. Jak to bywa zamiast poprzestać na dwóch lub trzech rzeczach kupiłam sporo za dużo, bo kilkanaście rzeczy, ah uroki promocji;-) Ostatnio trafiłam też na wyprzedaż kosmetyków kolorowych, kupiłam zieloną kredkę do oczu, cień prasowany, róż w kremie, bazę rozświetlającą i tusz, wkrótce dodam posty z tymi produktami. Kremik z Garniera jest już jakiś czas i używa go głównie siostra. 

Celem produktu jest wysuszenie zmian skórnych, głównie typu pryszcze. Po nałożeniu gęstej żelowej konsystencji szybko wchłania się i gęstnieje jeszcze bardziej pokrywając zmienię na skórze. Zapach ma dość intensywny ale nie przeszkadza w aplikacji. Stosuje się go najwygodniej na noc, mimo że jest prawie przezroczysty. Produkt należy nakładać tylko na zmienioną skórę, w innym przypadku bardzo wysuszy cerę, nadaje się też do zaskórników. Może lekko szczypać. Zazwyczaj po kilku godzinach krostkę widać nie tak widocznie jak przed aplikacją, zmniejsza się też zaczerwienienie. Jak najbardziej produkt na plus dla osób z taką problematyczną skórą, lecz trzeba uważać bo wiele osób miało dość negatywne uwagi po użyciu (głównie kiedy użyły produktu na skórę "aby sprawdzić czy działa") - Działał tak że skóra była mega przesuszona.


Marka: Garnier

Linia: Czysta Skóra

Pojemność: 10 ml

Orientacyjna cena: 20,90 złOpis z strony:
Punktowy preparat do zwalczania zmian skórnych typu pryszcze, wągry. Zbiera wszystko w jedno miejsce, a następnie wysusza. Żel po nałożeniu na skórę zamienia się w przejrzystą powłokę uniemożliwiając dostęp bakterii, a następnie dostarcza substancje ściągające, wysuszające i antybakteryjne.
Bardzo dobry dla osób, które nie mają problemów z cerą, a którym od czasu do czasu pojawi się zmiana skórna. Skład kosmetyku: alkohol, gliceryna, kwas salicylowy, hammamelis, kamfora.

You Might Also Like

2 komentarze

Zapraszam do komentowania;-)

Formularz kontaktowy