Bell Ceny: 1-10 zł

Korektor Bell Perfect Cover

16:49Katarzyna AML


Korektor leży już u mnie dość długo, kupiłam go może z 3 miesiące temu przy okazji zakupów bodajże w Biedronce;-) Po ostatniej recenzji wodoodpornego musu z tejże firmy pomyślałam że może warto próbować coś jeszcze, dlatego padło na korektor. Byłam pozytywnie zaskoczona bardzo jasnym odcieniem, oczywiście zanim go używałam...Zdjęcia zrobiłam dość dawno, jednak nie wiedziałam jak zabrać się z opis gdyż pojawiło się coś czego się nie spodziewałam.

Pojemność to 7,5 grama. Produkt występuje w dwóch odcieniach, oczywiście wybrałam jaśniejszy, mimo że w opakowaniu wydawał się porcelanowy. Aplikator jest w postaci miękkiej gąbeczki, dzięki czemu można nanieść na skórę odpowiednią ilość kodemtyku. Produkt pokrywa skórę transparentną warstwą wyrównując koloryt, używam go pod oczy gdzie nieco rozjaśnia skórę, przynajmniej na początku.  Konsystencja jest lekka, nie odkłada się w załamaniach. Mam dość jasną karnację, więc większość produktów które nie mają dość rozbudowanej gamy kolorów okazują się bardzo ciemne. 

Co mnie zainteresowało : korektor zmienia odcień chyba pod wpływem powietrza (prawdopodobnie) - dodałam specjalnie zdjęcie z smugami korektora nałożone po około 1,2,3 minutach. Czy to normalne? Czy tak "wtapia" się w skórę jak opisuje producent? Wydaje się że taka reakcja kosmetyku jest nieco dziwna i aż tak nie powinien zmieniać koloru. Po nałożeniu grubszej warstwy pod oczy zamiast rozświetlania mamy widoczne ciemne plamy na skórze, postaram się wkrótce dodać zdjęcie produktu po użyciu na skórze pod oczmai.

Cena: 7 zł
Producent: Bell
You Might Also Like

3 komentarze

Zapraszam do komentowania;-)

Formularz kontaktowy