Algi BingoSpa

Naturica.pl Cynamonowe algi do peelingu o właściwościach odchudzających BingoSpa

13:27Katarzyna AML

 
Pewien czas temu natrafiłam na sklep internetowy oferujący sporo produktów firm mi. Apis, BingoSpa oraz półprodukty, tak lubiane przez blogerki które same tworzą wymarzone kosmetyki. Jako że jestem wielką fanką różne rodzaju peelingów do ciała i twarzy, uwagę zwróciło spore opakowanie alg. Mogłoby się zdawać że najczęściej spotykamy się z scrubami do ciała w postaci pół-płynnej, tym razem naszym kosmetykiem jest produkt w postaci suchej, wyglądającej jak kryształki soli i większe granulki. Po połączeniu z wodą lub żelem do mycia ciała przemienia się w peeling jaki zazwyczaj każda z nas używa. Zapach jest bardzo intensywny ale przyjemny, wydaje się jakby eukaliptusowy.
Według opisu głównym składnikiem kosmetyku są algi Laminaria czyli rodzaj glonów.
Roślina występuje w Ameryce Północnej, Norwegii, Francji, a także Japonii. Głównymi składnikami są aminokwasy, prolina, lizyna i glicyna, węglowodany (w tym kwas alginowy) a także mikroelementy i witaminy.

Peelingu używam 1-3 razy w tygodniu. Na pewno świetnie usuwa martwy naskórek  i dzięki dłuższemu używania poprawia mikr krążenie. Stosuję go razem z koncentratem antycellulitowym. Jako duet peeling & krem działa w dość widoczny sposób - skóra jest gładsza.


Producent: BingoSpa
Pojemność: 600gr
Link do produktu w sklepie:
http://naturica.pl/cynamonowe-algi
Cena: 22 zł


Ino z strony naturica.pl:

Cynamonowe algi do peelingu o właściwościach odchudzających BingoSpa

Odchudzające algi do peelingu BingoSpa Bodytherm  - skuteczny preparat z algami Laminaria Digitata, mocznikiem, olejkiem miętowym i naturalną, drobnokrystaliczną solą
Peeling, czyli złuszczanie, polega na usuwaniu z powierzchni skóry martwych komórek naskórka. W wyniku naturalnego procesu regeneracji skóry, który powtarza się cyklicznie co 28 dni, powstają nowe komórki, zaś stare obumierają. Peeling BingoSpa pomaga się ich pozbyć, odsłaniając jaśniejszą i zdrowszą skórę. Poprawia również mikrokrążenie - po jego użyciu skóra ma natychmiast ładniejszy koloryt i jest gładsza. Ponieważ peeling oczyszcza ją głębiej niż zwykłe mycie, jest dzięki temu lepiej przygotowana na wchłanianie substancji aktywnych zawartych w preparatach BingoSpa

Wierzchnia warstwa skóry pokryta martwym, złuszczonym naskórkiem nieprzenikalna dla substancji odżywczych i pielęgnacyjnych, zatkane otwory łojowe
Usunięte martwe komórki naskórka, oczyszczone pory. Skóra jest podatna na wchłanianie substancji odżywczych.


Sole mineralne zawarte w algach Laminaria, szczególnie jod, stymulują ogólny metabolizm i powodują zwiększenie przemian osmotycznych, zmniejszając w ten sposób nadmierną ilość płynów co skutkuje zmniejszeniem objawów cellulitu oraz grubości podskórnej warstwy tłuszczu. 
Substancje te w połączeniu z olejkiem cynamonowym zwiększając metaboliczne działanie komórek i stymulując przemianę materii, przyczyniają się do usuwania złogów tłuszczu.Sposób użycia odchudzających alg do peelingu BingoSpa Bodytherm:

nałożyć peeling BingoSpa na zwilżoną gąbkę i masować skórę okrężnymi ruchami. Stosować 1-3 razy w tygodniu.

Zaleca się wykonywać peeling przed każdym zabiegiem BingoSpa BODYTHERM czy Body wrapping z użyciem alg do okładów.
 

You Might Also Like

3 komentarze

  1. bardzo sypki peeling, nigdy takiego nie miałam ale bardzo ostatnio polubiłam bingo:)

    OdpowiedzUsuń
  2. Lubię takie nietypowe

    OdpowiedzUsuń
  3. Jak robisz takie zdjecia?

    OdpowiedzUsuń

Zapraszam do komentowania;-)

Formularz kontaktowy