BingoSpa Kolagen

Delikatny krem do twarzy z kolagenem BingoSpa

12:32Katarzyna AML

 

Ostatni z produktów BingoSpa które aktualnie użynam. Na blogu pojawiła się też algowa maseczka do twarzy oraz szampon z olejem z pestek moreli. Na blogu jak mniemam co jakiś czas będą pojawiły się wzmianki o produktach firmy gdyż już jakiś czas temu zrobiłam spore zakupy w sklepie i czeka bodajże dwanaście kosmetyków. Wracając do kremu. Co najpierw rzuca się w oczy - opakowanie. No cóż, jest bardzo typowe patrząc na inne rzeczy firmy. Z jednej strony plus że nie cudują z jakimiś przerysowanymi wyglądami produktów z drugiej patrząc na półkę gdzie stoi jeszcze inny ich krem, krem do stóp, maseczka i owy krem trudno od razu sięgnąć po niego (opakowania różnią się wysokością). Zapach ma bardzo zbliżony do pozostałych kremów/balsamów BingoSpa. - charakterystyczny ale przyjemny.


Sama konsystencja kremu jest bardzo lekka, myślę że to idealny produkt na cieplejsze dni. Nie zostawia nieprzyjemnej warstwy na skórze a dzięki temu że nie jest gęsty można nałożyć go cienką warstwą. Produkt jest bardzo wydajny, mam go już jakiś czas a doszłam do połowy opakowania. 

Co warto o nim powiedzieć - Bardzo dobrze nawilża skórę. Zawsze przeszkadzało mi kiedy kremy do twarzy bardziej natłuszczały niż nawilżały.  W tym przypadku skóra jest miękka, przestaje być sucha. Czasem używałam go przed nałożeniem makijażu, sprawdził się w tej roli bardzo dobrze.

PLUSY:

- Dobre nawilżenie skóry
- Wydajny

MINUSY:

- Mało indywidualne opakowanie
Link do produktu w sklepie:
http://bingospa.eu/pl/p/Delikatny-krem-do-twarzy-z-kolagenem-BingoSpa/395

Cena: 18 zł
Waga: 100 gramDelikatny krem do twarzy z kolagenem BingoSpa

dla cery suchej , normalnej, mieszanej.
Delikatny krem z kolagenem BingoSpa

Kolagen BingoSpa to czysty niezhydrolizowany kolagen natywny z zachowaną trójspiralną strukturą helisową. Terapia kosmetyczna rozpuszczalnym kolagenem zawartym w kremie BingoSpa skutecznie powstrzymuje objawy procesu starzenia się skóry ludzkiej poprzez uzupełnienie w niej bilansu tej formy kolagenu. Główną funkcją rozpuszczalnego kolagenu jest jego działanie, jako wysoce skutecznego czynnika naturalnego dla zatrzymania i podniesienia zawartości wilgoci w skórze. Podwyższeniu ulega nie tylko wchłanialność wody przez skórę, lecz również jej elastyczność, zwłaszcza w okolicy okołooczodołowej.
W przypadku aplikowania kolagenu na suchą skórę kremu kolagenowego w ciągu 30-45 dni, elastyczność wzrasta o 0,23nm.

Delikatny krem z kolagenem BingoSpa przeznaczony jest do pielęgnacji skóry dojrzałej,  zmęczonej lub przesuszonej nadmiernym działaniem czynników środowiskowych. Uzupełniając niedobór rozpuszczalnego kolagenu w skórze, krem BingoSpa działa regenerująco i wygładzająco, przywracając jej świeżość i właściwe nawilżenie.


Waga 100g

You Might Also Like

1 komentarze

  1. druga recenzja tego kremu, którą dzisiaj czytam :) ja ze względu na wypryski rzadko sięgam po takie kremy...

    OdpowiedzUsuń

Zapraszam do komentowania;-)

Formularz kontaktowy