featured Krem do twarzy

Moisture Boost Hydrating Treatment Cream

16:16Katarzyna Anna


Witam Was!

Jakże miło pisać recenzję o produkcie który zużyło się już w całości - co prawda trochę to trwało ale przynajmniej z perspektywy czasu można zrobić podsumowanie na przykładzie nie tylko kilku użyć. Co na początek - opakowanie: dość typowe w postaci tuby, oczywiście mnogość osób polałaby bardziej higieniczny atomizer, ale z taką formą aplikowania nie ma źle;-) Po kilku tygodniach codziennego używania na pewno mogę zgodzić się z tym że krem genialnie nawilża, nie zostawia jakże nieprzyjemnej lepiącej warstwy po użyciu. Produkt nakładałam dość cienko na wcześniej oczyszczoną skórę, najczęściej wieczorem, jako dobre "zakończenie dnia" po zmyciu make-upu. Jest przeznaczony do skóry normalnej & suchej - w przypadku kiedy miałam nieco przesuszoną, praktycznie po jednym użyciu, wraca do normalnego wyglądu. Krem nie ma filtra przeciwsłonecznego - używając na dzień & latem zaleca się używanie jednocześnie z produktem zwierającym filtr. Sam krem jest dość gęsty, ale można go nałożyć równomiernie cienką warstwą na skórze.


Podsumowanie:
100% Nawilżenia


Ważnym atutem jest to że żaden z oferowanych kosmetyków nie był testowany na zwierzętach (chyba widzieliście jak to wygląda w praktyce przez firmy które je nadal realizują?) + nie mają zbędnych substancji zapachowych i barwników "poprawiających" sam odbiór rzeczy. Firma skupia się na tworzeniu produktów idealnie dopasowanych do skóry, indywidualnie od Naszych potrzeb jesteśmy w stanie dobrać coś pasującego dla nas niemal idealnie.
Na stronie producenta znajdziemy wszystkie ważne informacje dotyczące nie tylko składu ale też na przykład dane na temat źródeł badań prowadzonych nad poszczególnymi składaniami produktu.

Pojemność 60 ml


 Używałam go również pod makijaż, nadaje się jak najbardziej;-) 60 ml - starczyło bodajże na dwa miesiące.




 Trochę o osobie która jest podstawą tej marki: PAULA BEGOUN

Paula jest twórczynią i autorką innowacji w dziedzinie pielęgnacji skóry i kosmetyków Paula’s Choice. Jest autorką 20-bestsellerowych książek:

Don’t Go to the Cosmetics Counter Without Me;
 The Original Beauty Bible;
 Blue Eyeshadow Should Be Illegal (nakład wyczerpany);
 Don’t Go Shopping for Hair-Care Products Without Me (nakład wyczerpany). Książki Pauli sprzedano w ponad 2,5 mln egzemplarzy na całym świecie. Jej praca jako uznanego eksperta przemysłu kosmetycznego doprowadziła do wielu występów w CNN, jak i programach, takich jak Oprah, The Today Show, 20/20, Dateline NBC, The View i Dr Oz.

Kilka słów:

"W wieku 25 lat (nigdy nie zapomnę tamtej chwili), przeczytałam listę składników jednego z kosmetyków, którego używałam – na czwartym jej miejscu był aceton, składnik zmywaczy do paznokci! Od tego czasu czytałam wszystkie wyniki badań, jakie tylko mogłam znaleźć, dotyczące kosmetyków oraz ich składników. W końcu mogłam stworzyć plan codziennej pielęgnacji, który kompletnie odmienił moją trądzikową skórę."


Czy to nie znajoma sytuacje, kiedy odnajdujemy jakieś "GENIALNE" dodatki?



Polecam zajrzenie na stronę - i zamówienie próbek (3 zł)- pozostałe produkty wydają się warte zainwestowania.


Link do produktu w sklepie:

Informacje z strony peoducenta:

Dla skóry normalnej i suchej

Odżywczy krem nawilżający, odbudowujący i chroniący naturalną warstwę ochronną skóry. Bogaty w olejki roślinne, emolienty, antyoksydanty, składniki nawilżające i wiążące wilgoć w skórze. Sprawia, że skóra staje się nawilżona, wygląda zdrowo i promiennie.
  • Doskonały pod makijaż lub krem z filtrem przeciwsłonecznym
  • Odpowiedni dla skóry wokół oczu
  • Nie pozostawia tłustego, lepkiego filmu
  • Bez substancji zapachowych i barwników

Stosowanie: 
Nałóż cienką warstwę po zastosowaniu kosmetyku oczyszczającego, toniku lub eksfoliantu. Produkt jest doskonały do stosowania jako krem pod oczy lub w dowolnym miejscu na twarzy, szyi lub dekolcie. W razie potrzeby, stosuj kosmetyk z SPF15 na dzień.

Składniki: 
Aqua, Hydrogenated Jojoba Oil (Simmondsia Chinensis Seed Oil) (emollient plant oil), Octyl Stearate (Ethylhexyl Stearate) (thickener), Butylene Glycol (slip agent), Glycerin (slip/water-binding agent), Petrolatum (emollient), Cetearyl Alcohol, Dipentaerythrityl Hexacaprylate/ Hexacaprate, Tridecyl Trimellitate (all thickeners), Sodium Hyaluronate, Ceramide 3, Cholesterol (skin-conditioning/water-binding agents),Tocopherol (Vitamin E/antioxidant) Squalane (emollient), Magnesium Ascorbyl Phosphate (stabilized Vitamin C/antioxidant), Dimethicone (silicone slip agent), Niacinamide (Vitamin B3/cell-communicating ingredient), Polysorbate 60 (thickener), Hydrolyzed Jojoba Protein, Hydrolyzed Wheat Protein, Hydrogenated Lecithin, Whey Protein (all water-binding agents), Tridecyl Stearate, Neopentyl Glycol Dicaprylate/Dicaprate (thickeners), Phenyl Trimethicone (silicone slip agent), Myristyl Myristate (thickener), Linoleic Acid, Linolenic Acid, Phospholipids, Decarboxy Carnosine HCI (cell-communicating ingredients), Hydroxyethyl Acrylate/Sodium Acryloyldimethyltaurate Copolymer, Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer (film-forming/water-binding agents),Cetearyl Glucoside, Cetyl Alcohol, Polyglyceryl-3 Beeswax (all thickeners/emollients), Triethanolamine (pH-adjustor), Disodium EDTA (chelating agent), Benzoic Acid, Chlorphenesin, Sorbic Acid, Phenoxyethanol (all preservatives).

Źródła badań potwierdzających działanie składników zawartych w Moisture Boost Hydrating Treatment Cream: 
Dermatologic Therapy, September-October 2007, pages 322–329; British Journal of Dermatology, August 2007, pages 295–300; Journal of Investigative Dermatology, December 2006, pages 2697–2706; Dermatologic Surgery, "The Antioxidant Network of the Stratum Corneum," July 2005, pages 814–817; Journal of Pharmaceutical and Biomedical Analysis, February 2005, pages 287–295; Skin Pharmacology and Physiology, September–October 2004, pages 207–213; Nature Medicine, February 2003, pages 225–229; Microscopy Research and Technique, January 2003, pages 107–114; Progressive Lipid Research, January 2003, pages 1–36; Journal of the European Academy of Dermatology and Venereology, November 2002, pages 587–594; Journal of Lipid Research, May 2002, pages 794–804; Free Radical Research, April 2002, pages 471–477; and Clinical Geriatric Medicine, February 2002, pages 103–120.

You Might Also Like

3 komentarze

Zapraszam do komentowania;-)

Formularz kontaktowy