Biżuteria Konkurs

Rozdanie na blogu z FJBOX

13:40Katarzyna AML

Dziś miła niespodzianka z zaprzyjaźnionego bloga fotograficznego - wspólnie z firmą FJ Box jest organizowane rozdanie na fanpagu bloga.
Pamiętacie zestawy kosmetyków zapakowane w ładne pudełka? Teraz nadeszła kolej na modną biżuterię. Ciekawy pomysł, prawda?  Jeśli ktoś ma ochotę sprawdzić co kryje się w sierpniowym tajemniczym pudełku już teraz warto przejść do rozdania.
Wystarczy wejść w link, polubić strony - Blog Fotograficzny oraz FJbox, zarejestrować się na fjbox.pl i zostawić komentarz z e-mailem pod zdjęciem konkursowym;-)Przejdź do konkursu:

Regulamin:
1. Udostępnić publicznie zdjęcie konkursowe
2. Polubić stronę FJBOX - https://www.facebook.com/FJBox?ref=ts&fref=ts
3. Polubić stronę fotografii - https://www.facebook.com/KatarzynaLedwonFotografia 4. Zarejestrować się na naszej stronie FJBOX.PL http://fjbox.pl/
5. Zostawić komentarz pod postem z adresem e-mail podanym przy rejestracji

---------------------------------------------------------------

Konkurs zaczyna się od 12.08.2013r i trwa do 25.08.2013 włącznie. Jeżeli liczba uczestników będzie wynosiła od 50-99 osób będzie do wygrania 1 pudełko
jeśli 100-149 to dwa boxsy, jeśli 150 osób to 3szt.

Minimalna liczba uczestniczek to 25 osób
Osoby które zostawią w komentarzu e-mail i wygrają po przez losowanie. Będą sprawdzane czy spełniły wszystkie warunki w konkursie jeśli nie, będzie powtórzone losowanie. Osoba która wygra dostanie pudełeczko bezpośrednio od firmy FJBox.

Facebook.com nie jest organizatorem konkursu. Ta promocja nie jest w żaden sposób sponsorowana, wspierana, administrowana ani powiązana z Facebookiem.

Konkurs nie jest grą losową, loterią fantową, zakładem wzajemnym,
loterią promocyjną, grą której wynik zależy od przypadku,
ani żadną inną formą przewidzianą w ustawie z dnia 29 lipca 1992 r.
o grach i zakładach wzajemnych (Dz. U. z 2004 r. Nr 4, poz. 27, z późn. zm.)

You Might Also Like

0 komentarze

Zapraszam do komentowania;-)

Formularz kontaktowy